



Edifier R1280DBs 2.0 Bluetooth Speakers Retail
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Edifier
- Κωδικός: WLONONWCRMPGI
- Βάρος(kg): 5.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.20cm x 43.40cm x 18.60cm
- EAN: 6923520268429
177,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 143,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Amplifier | Built-in |
| Audio RCA inputs | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Cables included | Audio (3.5mm), Optical, RCA |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 196 mm |
| Frequency range | 51 - 20000 Hz |
| Guarantee | F024M |
| Height | 234 mm |
| Line-in | Yes |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Universal |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 42 W |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 82 dB |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf |
| Width | 146 mm |
