



























Active speakers Onkyo GX30-ARC, black (pair)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Onkyo
- Κωδικός: WLONONWCROXER
- Βάρος(kg): 7.52kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.50cm x 42.50cm x 35.50cm
- EAN: 4573211155891
424,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 342,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Amplifier | Built-in |
| Amplifier class | D |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Audio RCA inputs | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Cord length | 1.5 m |
| Depth | 170 mm |
| Frequency range | 55 - 20000 Hz |
| Guarantee | F024M |
| Height | 220 mm |
| Housing material | Polyvinyl chloride (PVC) MDF |
| Market segment | Consumer |
| Number of drivers | 2 |
| Number of speakers | 2 |
| Number of tweeter drivers | 1 |
| Number of woofer drivers | 1 |
| Package depth | 285 mm |
| Package height | 360 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 8 kg |
| Package width | 423 mm |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Recommended age group | Adult |
| Recommended usage | Universal |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 50 W |
| Sensitivity | 115 dB |
| Speaker enclosure | Closed |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf |
| Speaker type | 2-way |
| Stand included | Yes |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Tweeter | Yes |
| Tweeter diameter | 1.9 cm |
| Tweeter diameter (imperial) | 1.91 cm (0.75") |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Weight | 2.7 kg |
| Width | 146 mm |
| Woofer | Yes |
| Woofer diameter | 10.2 cm |
| Woofer diameter (imperial) | 10.2 cm (4") |
