











SureFire VINSON N2 Headset stand
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Surefire
- Κωδικός: WLONONWCRFMRY
- Βάρος(kg): 4.89kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.00cm x 17.50cm x 33.00cm
- EAN: 0023942488484
50,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 40,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Cable length | 1 m |
| Cable management | Yes |
| Cables included | Micro-USB, USB charging cable |
| Compliance certificates | RoHS WEEE |
| Depth | 135 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 280 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Red Blue Green |
| Material | ABS |
| Non-slip base | Yes |
| Number of light modes | 6 |
| Package type | Box |
| Product colour | Red |
| Product type | Headset stand |
| Rubber feet | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| USB charging | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB port type | USB Type-A |
| USB ports quantity | 2 |
| User guide | Yes |
| Weight | 308 g |
| Width | 100 mm |
