





























Sennheiser Momentum True Wireless 4 MTW4 Headphones white
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Sennheiser
- Κωδικός: WLONONWCROJ67
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.50cm x 11.50cm x 4.50cm
- EAN: 4260752332415
259,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 209,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, Class 1 |
| Charging time | 120 min |
| Charging voltage | 5 V |
| Compatibility | A2DP, AVRCP, HFP, TMAP, PBP |
| Depth | 34.8 mm |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Headset type | Binaural |
| Length | 44,6 mm |
| Maximum temperature | 40 C |
| Microphone type | Not available |
| Minimum operating temperature | 0 C |
| Noise reduction | Yes |
| Operating time (max) | 7,5 h |
| Operating time with charging case | 30 h |
| Product colour | White |
| Product type | Headphones |
| Recommended usage | Music |
| Sensitivity | 107 dB |
| Sound pressure level | 106 dB |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 0.08% |
| USB Type-C connector | Yes |
| Volume control | Yes |
| Wearing style | In-ear |
| Weight | 72.4 g |
| Width | 70.1 mm |
