







Sennheiser HD 400S wired headphones
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Sennheiser
- Κωδικός: PERSENSLU0155
- Βάρος(kg): 0.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.90cm x 23.20cm x 10.40cm
- EAN: 4044155245110
68,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 54,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Built-in remote control | Yes |
| Cable length | 1.4 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Guarantee | F024M |
| Headphone frequency | 18 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 120 dB |
| Impedance | 18 |
| Microphone frequency response | 100 10000 Hz (-10 dB) |
| Microphone in | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Recommended usage | Audiophile |
| Transducer type | Dynamic, closed |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself. |
| Wearing style | Around-the-ear |
| Weight | 217 g |
