















Razer BlackShark V3 Pro Headset Wired & Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAZER
- Κωδικός: WLONONWCRPO53
- Βάρος(kg): 1.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 13.00cm x 20.00cm
- EAN: 8887910061152
341,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 275,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| AC adapter included | No |
| Adjustable headband | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Cable colour | Black |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C 3.5 mm to USB Type-C |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Continuous audio playback time | 70 h |
| Detachable microphone | Yes |
| Diaphragm material | Cellulose |
| Driver type | TriForce |
| Driver unit | 5 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 15 min |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Headset type | Binaural |
| Market segment | Consumer |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Hybrid |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Gaming |
| RF connectivity | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Volume control | Rotary |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 367 g |
