

















Razer BlackShark V3 Pro Headset Wired & Wireless Head-band Gaming Bluetooth White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAZER
- Κωδικός: WLONONWCROY36
- Βάρος(kg): 1.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 20.00cm x 12.00cm
- EAN: 8887910061176
307,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 248,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| AC adapter included | No |
| Battery operated | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Compatible products | PC |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Continuous audio playback time | 70 h |
| Control type | Buttons |
| Detachable microphone | Yes |
| Driver type | TriForce |
| Driver unit | 5 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 12 - 28000 Hz |
| Headphone sensitivity | 108 dB |
| Headset type | Binaural |
| Impedance | 32 |
| Microphone direction type | Unidirectional |
| Microphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Hybrid |
| Product colour | White |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Gaming |
| USB connectivity | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Virtual surround | Yes |
| Virtual surround technology | THX Spatial Audio |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 367 g |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
