













Poly Voyager 4320-M +USB-A to USB-C Cable +BT700 dongle
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: POLY
- Κωδικός: PERPO2SLU0086
- Βάρος(kg): 0.38kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.60cm x 21.10cm x 6.00cm
- EAN: 197497011081
144,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 116,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acoustic system | Closed |
| Battery operated | Yes |
| Battery recharge time | 1.6 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | HSP HFP AVRCP A2DP |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Cable length | 1.5 m |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C USB Type-A |
| Carrying case | Yes |
| Charging source | USB |
| Charging stand | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 47 h |
| Depth | 67 mm |
| Detachable cable | Yes |
| Driver unit | 3.2 cm |
| Foldable | No |
| Guarantee | F012M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headset type | Binaural |
| Height | 182 mm |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microphone | Yes |
| Microphone frequency | 100 - 6800 Hz |
| Microphone type | Boom |
| MP3-player | No |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Number of microphones | 2 |
| Number of paired devices remembered | 8 |
| Operating keys | Volume - Mute Volume + Answer/end call |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quick start guide | Yes |
| Receiver included | Yes |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Standby time | 1200 h |
| Talk time | 24 h |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-A |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 162 g |
| Width | 155 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Windows 10 |
| Wireless charging | No |
| Wireless range | 50 m |
| Works with Apple Siri | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
