







Νέο Προϊόν








Poly Blackwire 3220 Stereo USB-C Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: POLY
- Κωδικός: WLONONWCRCMHI
- Βάρος(kg): 0.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.50cm x 17.00cm x 15.00cm
- EAN: 197498433127
52,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 42,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Box contents | User guide Headset USB Type-C to USB Type-A adapter |
| Bundled software | Poly Lens |
| Cable colour | Red |
| Colour name | Black |
| Compatibility | Compatible with PCs via USB Type-C cable or USB Type-C/A adapter |
| Compatible operating systems | Windows 11 Windows 10 macOS Android iOS |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons |
| Control unit type | In-line control unit |
| Depth | 32 mm |
| Driver unit | 2.8 cm |
| Ear pad material | Polyurethane (PU) |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Guarantee | F024M |
| Headphone sensitivity | 90 dB |
| Headset type | Monaural |
| Hearing protection technologies | SoundGuard DIGITAL |
| Height | 178 mm |
| Impedance | 32 |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise reduction | Yes |
| Operating keys | Volume + Mute Volume - Answer/end call |
| Other operating systems supported | Android iOS |
| Package depth | 56 mm |
| Package height | 207 mm |
| Package weight | 300 g |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1319 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1016 x 1219.2 x 1318.8 mm (40 x 48 x 51.9") |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Pallet weight (imperial) | 357 kg (787 lbs) |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 90 dB |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability compliance | Yes |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 6.7 |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| Volume control | Button |
| Warnings | Read the user manual before use. The product contains batteries which must be disposed of correctly. Do not disassemble or modify the product yourself. |
| Wearing style | Head-band |
| Width | 155 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Windows 11 |
