








Νέο Προϊόν









LogiLink BT0053 headphones/headset Wireless Head-band Music Bluetooth Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LogiLink
- Κωδικός: WLONONWCRPOET
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.50cm x 16.00cm x 20.50cm
- EAN: 4052792057539
57,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery recharge time | 3 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 40 h |
| Depth | 75 mm |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Headset type | Binaural |
| Height | 195 mm |
| Impedance | 32 |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Music |
| Standby time | 100 h |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 200 g |
| Width | 178 mm |
| Wireless range | 10 m |
