







































Kensington H2000 USB-C Over-Ear Headset
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPOHN
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.50cm x 16.00cm x 20.50cm
- EAN: 0085896834519
161,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 129,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Connectivity technology | Wired |
| Ear coupling | Supraaural |
| Guarantee | G024M |
| Master (outer) case gross weight | 3 kg |
| Master (outer) case height | 255 mm |
| Master (outer) case length | 490 mm |
| Master (outer) case net weight | 1.42 kg |
| Master (outer) case width | 225 mm |
| Minimum order quantity | 1 pc(s) |
| Noise canceling | Yes |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 182 mm |
| Package weight | 280 g |
| Package width | 85 mm |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
