

















Kensington Classic USB-A Headset with Mic and Volume Control
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPSIX
- Βάρος(kg): 1.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 19.00cm x 7.00cm
- EAN: 0085896330653
74,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,22€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | No |
| Cable colour | Black |
| Cable length | 1.8 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons |
| Control unit type | In-line control unit |
| Detachable cable | No |
| Ear coupling | Supraaural |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Headset type | Binaural |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 7.6 kg |
| Master (outer) case height | 312 mm |
| Master (outer) case length | 500 mm |
| Master (outer) case net weight | 6.8 kg |
| Master (outer) case width | 400 mm |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Minimum order quantity | 1 pc(s) |
| Noise canceling | Yes |
| Operating keys | Mute |
| Package depth | 335 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 170 g |
| Package width | 235 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Recommended gender | Boy/Girl |
| Recommended usage | Office/Call center |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-A |
| Volume control | Button |
| Wearing style | Head-band |
| Windows operating systems supported | Yes |
