





Jabra Link 950 USB-A
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCROJZB
- Βάρος(kg): 5.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 16.20cm x 86.00cm
- EAN: 5706991022032
225,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 181,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AUX in | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Jabra |
| Compatibility | Jabra Evolve Jabra Evolve2 40 Jabra Evolve 80 USB-A /USB-C Jabra Evolve 75 Jabra Evolve 75e Jabra Evolve 65 Jabra Evolve 65e* Jabra Evolve 65t Jabra Evolve 40 USB-A / USB-C Jabra Evolve 30 II Jabra Evolve 20 Jabra Evolve 20 Special Edition Jabra Engage Ja |
| Country of origin | China |
| Depth | 105 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Height | 23.6 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.4 kg |
| Master (outer) case height | 280 mm |
| Master (outer) case length | 340 mm |
| Master (outer) case width | 336 mm |
| Material | Polycarbonate Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Package depth | 94 mm |
| Package height | 53 mm |
| Package weight | 190.8 g |
| Package width | 142 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Interface adapter |
| Products per master (outer) case | 21 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB cable length | 1500 m |
| USB port type | USB Type-A |
| USB ports quantity | 1 |
| Weight | 190.8 g |
| Width | 60.6 mm |
