



Jabra Link 400c USB-C, DECT, MS, EMEA/APAC
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCROX42
- Βάρος(kg): 0.48kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 9.00cm x 12.00cm
- EAN: 5706991024975
212,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 171,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Jabra |
| Connector 1 | USB-C |
| Depth | 92 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Height | 11 mm |
| Package depth | 98 mm |
| Package height | 12 mm |
| Package width | 40 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | DECT adapter |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB connector type | USB Type-C |
| Width | 33 mm |
| Wireless range | 150 m |
