



Jabra Link 390c MS, USB-C Bluetooth Adapter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCROJKC
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.10cm x 6.20cm x 1.30cm
- EAN: 5706991031393
149,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 120,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Brand compatibility | Jabra |
| Compatibility | Evolve (Link 390) |
| Depth | 16.2 mm |
| Depth (imperial) | 1.63 cm (0.64") |
| Electronic hook switch (EHS) | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 9.6 mm |
| Height (imperial) | 9.65 mm (0.38") |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 60 C |
| Package depth | 10 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package width | 60 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | USB receiver |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 65 C |
| USB connector type | USB Type-C |
| Weight | 1.515 g |
| Width | 12.6 mm |
| Width (imperial) | 1.27 cm (0.5") |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless range | 30 m |
