



Jabra Evolve2 85 Deskstand USB-A - Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCROJZD
- Βάρος(kg): 0.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 52.00cm x 16.00cm
- EAN: 5706991023121
140,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Jabra |
| Compatibility | Evolve2 85 |
| Country of origin | China |
| Electronic hook switch (EHS) | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Master (outer) case gross weight | 7.74 kg |
| Master (outer) case height | 400 mm |
| Master (outer) case length | 320 mm |
| Master (outer) case width | 172 mm |
| Package depth | 43 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 264.3 g |
| Package width | 150 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Base station |
| Products per master (outer) case | 27 pc(s) |
| USB connector type | USB Type-A |
