





Jabra Evolve2 40 SE USB-C, UC Mono
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCRPPWC
- Βάρος(kg): 0.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.50cm x 5.30cm x 18.10cm
- EAN: 5706991028034
154,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 124,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto power off | No |
| Auto-connect | No |
| Automatic volume adjustment | No |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | No |
| Bluetooth profiles | SBC |
| Bone conduction sensor | No |
| Carrying case | No |
| Charging case | No |
| Charging stand | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Daisy chain | No |
| Digital Signal Processing (DSP) | No |
| Ear cushion type | Leatherette size M |
| Easy pairing | No |
| Fast charging | No |
| FM radio | No |
| Guarantee | G024M |
| HD voice | No |
| Headset type | Monaural |
| Heart rate monitor | No |
| HearThrough | No |
| Housing material | Polycarbonate (PC), Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| In-ear pressure relief | No |
| Microphone mute | No |
| Motion sensor | No |
| Multipoint connectivity | No |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Noise reduction | No |
| On/off switch | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 C |
| Optimized for | Unified Communication |
| Over the Air Updates (OTA) | No |
| Package depth | 53.5 mm |
| Package depth (imperial) | 5.33 cm (2.1") |
| Package height | 215 mm |
| Package height (imperial) | 21.5 cm (8.46") |
| Package width | 186 mm |
| Package width (imperial) | 18.6 cm (7.32") |
| Packaging content | Headset Carry pouch User documents |
| Phonebook access profile (PBAP) | No |
| Power bass | No |
| Product type | Headset |
| Protective pouch | Yes |
| Push-to-Talk (PTT) | No |
| Refurbished | No |
| Replaceable battery | No |
| Speakerphone | No |
| Steel hinges | No |
| Storage temperature (T-T) | -5 - 55 C |
| Unified communications | No |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | No |
| Virtual surround | No |
| Voice control | No |
| Voice guidance | No |
| Wearing style | Head-band |
| Works with Amazon Alexa | No |
