





Jabra Evolve2 40 SE Headset Wired Head-band Office/Call center USB Type-C / USB Type-A Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCROJOZ
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.10cm x 19.50cm x 6.00cm
- EAN: 5706991034523
154,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 124,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-A |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons |
| Depth | 60.5 mm |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Frequency response (music mode) | 20 - 20000 Hz |
| Frequency response (talk mode) | 100 - 14000 Hz |
| Guarantee | G024M |
| Head-band cushion | Yes |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 117 dB |
| Headset type | Monaural |
| Hearing protection technologies | Jabra Safetone 2.0 |
| Height | 157 mm |
| LED indicators | Notification Light |
| Maximum input power | 30 mW |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microphone | Yes |
| Microphone connectivity | USB |
| Microphone frequency | 100 - 14000 Hz |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone sensitivity | -26 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Passive |
| Operating keys | Volume - Mute Answer/end call Volume + |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 C |
| Package depth | 55 mm |
| Package height | 217 mm |
| Package width | 188.5 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Pouch | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Safety sheet | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -5 - 55 C |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C / USB Type-A |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | No |
| Volume control | Button |
| Warranty card | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 88.6 g |
| Width | 150 mm |
