



Jabra Evolve2 30 SE USB C/A MS Mono Headset Wired Handheld Office/Call center USB Type-C / USB Type-A Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCROJUD
- Βάρος(kg): 0.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 19.50cm x 6.00cm
- EAN: 5706991034226
120,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 97,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acoustic system | Open |
| Cable colour | Black |
| Cable length | 1.5 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons |
| Country of origin | China |
| Depth | 54.3 mm |
| Driver unit | 2.8 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Ear pad material | Leather |
| Ear pads | Yes |
| Folding microphone | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headset type | Binaural |
| Height | 178.7 mm |
| Impedance | 115 |
| LED indicators | Yes |
| Maximum input power | 30 mW |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microphone | Yes |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Microphone type | Boom |
| Number of microphones | 2 |
| Operating keys | Volume - Volume + |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 C |
| Package depth | 170 mm |
| Package height | 210.3 mm |
| Package width | 40 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Storage temperature (T-T) | -5 - 55 C |
| USB connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Wearing style | Handheld |
| Weight | 125 g |
| Width | 136.2 mm |
