





Jabra BIZ 2400 II Mono IP, 3-in-1
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCRPMZP
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.80cm x 14.00cm x 18.40cm
- EAN: 5706991017700
241,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 194,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto power off | No |
| Auto-connect | No |
| Automatic volume adjustment | No |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | No |
| Bluetooth profiles | AAC SBC |
| Bone conduction sensor | No |
| Carrying case | No |
| Charging case | No |
| Charging stand | No |
| Clip | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Daisy chain | No |
| Digital Signal Processing (DSP) | No |
| Ear coupling | Supraaural |
| Ear cushion type | Leatherette size L |
| Ear pad material | Faux leather |
| Ear pads | Yes |
| Easy pairing | No |
| Fast charging | No |
| FM radio | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| HD voice | Yes |
| Head-band cushion | Yes |
| Headset type | Monaural |
| Hearing protection technologies | Jabra PeakStop |
| Heart rate monitor | No |
| HearThrough | No |
| In-ear pressure relief | No |
| Master (outer) case gross weight | 12 kg |
| Master (outer) case height | 600 mm |
| Master (outer) case length | 316 mm |
| Master (outer) case width | 393 mm |
| Microphone mute | No |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Motion sensor | No |
| Multipoint connectivity | No |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Noise canceling | Yes |
| Noise reduction | No |
| On/off switch | No |
| Over the Air Updates (OTA) | No |
| Package depth | 68 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 250 g |
| Package width | 184 mm |
| Packaging content | Headset Ear hook Protective bag Neckband Leather-feel ear cushion User documents Clorthing clip Headband cushion |
| Phonebook access profile (PBAP) | No |
| Product colour | Black Silver |
| Product type | Headset |
| Products per master (outer) case | 44 pc(s) |
| Protective pouch | Yes |
| QD connector | Yes |
| Quantity | 1 |
| Quick start guide | Yes |
| Rechargeable battery | No |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Refurbished | No |
| Removable earhook | Yes |
| Speakerphone | No |
| Steel hinges | No |
| USB Type-C charging port | No |
| Virtual surround | No |
| Voice control | No |
| Voice guidance | No |
| Wearing style | Head-band, Ear-hook, Neck-band |
| Weight | 54 g |
| Works with Amazon Alexa | No |
