





Jabra BIZ 2400 II ear cushions
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCRFW45
- Βάρος(kg): 1.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.30cm x 9.80cm x 12.90cm
- EAN: 5706991018608
95,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Jabra |
| Compatibility | Jabra Biz 2400 II |
| Country of origin | China |
| Electronic hook switch (EHS) | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Master (outer) case gross weight | 5.5 kg |
| Master (outer) case height | 680 mm |
| Master (outer) case length | 178 mm |
| Master (outer) case width | 456 mm |
| Material | Leatherette |
| Package depth | 87.5 mm |
| Package height | 148 mm |
| Package weight | 110 g |
| Package width | 222 mm |
| Product colour | Black |
| Product size | L |
| Product type | Ear pad |
| Products per master (outer) case | 75 pc(s) |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
