











Jabra BIZ 2300 Mono, USB, MS
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCROJEI
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 14.50cm x 19.00cm
- EAN: 5706991016499
179,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 144,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth profiles | A2DP |
| Cable colour | Black |
| Cable length | 2.35 m |
| Call management | Y |
| Certification | CE, FCC, UL, cUL,EAC, RCM, KCC, RoHS, REACH |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons |
| Control unit type | In-line control unit |
| Country of origin | China |
| Digital Signal Processing (DSP) | Yes |
| Driver unit | 2.8 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Ear pad material | Faux leather |
| Ear pads | Yes |
| Equalizer | Yes |
| Foldable | No |
| Folding microphone | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| HD voice | Yes |
| Headphone frequency | 150 - 6800 Hz |
| Headphone sensitivity | 93 dB |
| Headset type | Monaural |
| Impedance | 32 |
| LED indicators | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 10.6 kg |
| Master (outer) case height | 592 mm |
| Master (outer) case length | 293 mm |
| Master (outer) case width | 495 mm |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) Polycarbonate (PC) |
| Maximum input power | 10 mW |
| Microphone direction type | Unidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone sensitivity | -30 dB |
| Microphone type | Boom |
| Music playback | Yes |
| Noise canceling | Yes |
| Operating keys | Volume + Volume - |
| Package depth | 70 mm |
| Package height | 190 mm |
| Package weight | 170 g |
| Package width | 145 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Pouch | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Products per master (outer) case | 56 pc(s) |
| Quantity | 1 |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Safety sheet | Yes |
| Sound pressure level (max) | 118 dB |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-A |
| Volume control | Button |
| Warranty card | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Windows operating systems supported | Yes |
