























HyperX Cloud Stinger/Core Headset
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRMPCR
- Βάρος(kg): 0.58kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.50cm x 23.00cm x 21.50cm
- EAN: 0196188047453
107,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 86,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| AC adapter included | No |
| Acoustic system | Closed |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Box contents | Gaming Headset, USB Wireless Adapter, USB Charge Cable, Quick Start Guide |
| Cable length | 0.5 m |
| Colour name | White-Blue |
| Compatibility | PS5 , PS4 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 82 mm |
| Driver type | Dynamic |
| Driver unit | 4 cm |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC true |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Headphone frequency | 10 - 21000 Hz |
| Headphone sensitivity | 95.5 dB |
| Headset type | Binaural |
| Height | 180 mm |
| Magnet type | Neotitanium |
| Maximum input power | 1 mW |
| Microphone direction type | Unidirectional |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Microphone type | Boom/In-line |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Package depth | 93 mm |
| Package height | 230.5 mm |
| Package weight | 390 g |
| Power consumption (typical) | 3 W |
| Product colour | White Blue |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Gaming |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 2% |
| UNSPSC-code | 52161514 |
| USB connectivity | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 15 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 3 W |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 244 g |
| Width | 177.4 mm |
