













HyperX Cloud Stinger 2 Core Gaming Headsets PS Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSL51
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.60cm x 22.00cm x 12.00cm
- EAN: 0196786000416
56,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 45,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Acoustic system | Closed |
| Cable length | 1.3 m |
| Colour name | Black |
| Compatibility | PS5, PS4, PlayStation |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Depth | 95 mm |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 10 - 25 Hz |
| Headphone sensitivity | 95 dB |
| Headset type | Binaural |
| Height | 195 mm |
| Impedance | 32.5 |
| Master (outer) cases per pallet | 32 pc(s) |
| Microphone sensitivity | 40.5 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Package depth | 115 mm |
| Package height | 217 mm |
| Package weight | 579 g |
| Package width | 232 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Gaming |
| UNSPSC-code | 52161514 |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 275 g |
| Width | 179 mm |
