

















HyperX Cloud Mini - Wireless Gaming Headset (Black)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRPSDO
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 16.00cm x 7.50cm
- EAN: 0197192347997
55,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 45,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acoustic system | Closed |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Colour name | Black |
| Compatibility | PC, Xbox, Nintendo Switch, Steam Deck, PlayStation 4, PlayStation 5, Mobile, Chromebook. |
| Country of origin | China |
| Depth | 95 mm |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku 4ZB96A http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf http://h10032.www1.hp.com/ |
| Guarantee | G024M |
| Height | 195 mm |
| Master (outer) cases per pallet | 32 pc(s) |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Package depth | 115 mm |
| Package height | 217 mm |
| Package weight | 260 g |
| Package width | 232 mm |
| Power consumption (typical) | 3 W |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 160 |
| UNSPSC-code | 52161514 |
| Weight | 132 g |
| Width | 179 mm |
