













HP Poly Voyager Legend 50-M Headset UC
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: POLY
- Κωδικός: PERPO2SLU0091
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.90cm x 9.50cm x 15.60cm
- EAN: 198701663249
158,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 127,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Box contents | USB Type-C charging cable Quick start guide Headset Charging case BT700 Bluetooth Type-C adapter USB Type-C to USB Type-A adapter |
| Bundled software | Poly Lens |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| Charging stand | Yes |
| Colour name | Black |
| Compatibility | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth, USB Type-C BT700 adapter or USB Type-C/A adapter |
| Compatible operating systems | Windows 11 macOS Android iOS |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku 4ZB96A http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf http://h10032.www1.hp.com/ |
| Guarantee | F012M |
| Package depth | 57 mm |
| Package height | 149 mm |
| Package weight | 260 g |
| Product colour | Black |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability compliance | Yes |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Wireless charging | Yes |
