







HP Poly Voyager Legend 50-M Headset UC
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRPRBP
- Βάρος(kg): 0.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 17.00cm x 8.00cm
- EAN: 0198701600442
179,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 144,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Box contents | USB Type-C charging cable Quick start guide Headset Charging case BT700 Bluetooth Type-C adapter USB Type-C to USB Type-A adapter |
| Bundled software | Poly Lens |
| Charging stand | Yes |
| Colour name | Black |
| Compatibility | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth, USB Type-C BT700 adapter or USB Type-C/A adapter |
| Compatible operating systems | Windows 11 macOS Android iOS |
| Connectivity technology | Wireless |
| Country of origin | Mexico Taiwan Vietnam |
| Foldable | No |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC true |
| Guarantee | G024M |
| Microphone type | Boom |
| Package depth | 55 mm |
| Package height | 145 mm |
| Package weight | 220 g |
| Package width | 91 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability compliance | Yes |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 200 |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Virtual surround | No |
| Wireless charging | Yes |
