

















HP Poly Voyager Focus 2 Microsoft Teams Certified USB-C-C Headset +USB-C/A Adapter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: POLY
- Κωδικός: WLONONWCRDEJZ
- Βάρος(kg): 0.39kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 20.00cm x 20.00cm
- EAN: 0198122157228
196,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 158,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bundled software | Poly Lens |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| Colour name | Black |
| Compatibility | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth, USB Type-C BT700 adapter or USB Type-C/A adapter |
| Compatible operating systems | Windows 11 Windows 10 macOS Android iOS |
| Country of origin | Mexico |
| Depth | 66 mm |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku 4ZB96A http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf http://h10032.www1.hp.com/ |
| Guarantee | G024M |
| Height | 183 mm |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 382 g |
| Package width | 190 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1015 x 1219 x 1940 mm |
| Pallet gross weight | 361.4 kg |
| Product colour | Black |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability compliance | Yes |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 160 |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Warnings | The product contains batteries which must be disposed of correctly. Do not disassemble or modify the product yourself. Read the user manual before use. |
| Weight | 175 g |
| Width | 155 mm |
