



















HP Poly Voyager Focus 2-M USB-C-C Headset USB-C/A Adapter Charging Stand
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: POLY
- Κωδικός: PERPO2SLU0087
- Βάρος(kg): 0.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 59.60cm x 37.20cm x 23.30cm
- EAN: 198415336521
218,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 176,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery recharge time | 2 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | HSP HFP A2DP AVRCP |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Box contents | USB Type-C charging cable Quick start guide Charging stand Wireless headset Carrying pouch BT700 Bluetooth Type-C adapter USB Type-C to USB Type-A adapter |
| Bundled software | Poly Lens |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| Charging stand | Yes |
| Colour name | Black |
| Compatibility | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth, USB Type-C BT700 adapter or USB Type-C/A adapter |
| Compatible operating systems | Windows 11 Windows 10 macOS Android iOS |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Control type | Buttons |
| Depth | 66 mm |
| Driver unit | 3.2 cm |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku 4ZB96A http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf http://h10032.www1.hp.com/ |
| Guarantee | F012M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headset type | Binaural |
| Height | 183 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Microphone frequency | 100 - 6800 Hz |
| Microphone type | Boom |
| Mobile operating systems supported | iOS Android |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Number of microphones | 4 |
| Operating keys | Volume - Mute Volume + Bluetooth pairing |
| Other operating systems supported | Android iOS |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 66 mm |
| Package weight | 779 g |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Car/Home office |
| Sustainability certificates | TCO |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| USB connectivity | Yes |
| Wearing style | Handheld |
| Weight | 175 g |
| Width | 155 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Windows 10 |
| Wireless range | 50 m |
