







HP Poly Voyager 4320 Microsoft Teams Certified USB-C Headset +BT700 dongle
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: POLY
- Κωδικός: PERPO2SLU0102
- Βάρος(kg): 0.33kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 19.00cm x 5.50cm
- EAN: 197029611604
135,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 109,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | HPF A2DP HSF |
| Bundled software | Poly Lens |
| Cable length | 1.5 m |
| Colour name | Black |
| Compatibility | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth or USB Type-C BT700 adapter |
| Compatible operating systems | Windows 11 Windows 10 macOS Android iOS |
| Connectivity technology | Wireless |
| DECT connectable | Yes |
| Depth | 67 mm |
| Driver unit | 3.2 cm |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Guarantee | F012M |
| Headset type | Binaural |
| Hearing protection technologies | SoundGuard DIGITAL |
| Height | 182 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Microphone frequency | 100 - 6800 Hz |
| Microphone type | Boom |
| Number of microphones | 2 |
| Other operating systems supported | Android iOS |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 324.73 g |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Pallet gross weight | 103 kg |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Sustainability certificates | TCO |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 5.1 |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 162 g |
| Width | 155 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Windows 11 |
