





HP Poly EncorePro 320 Stereo USB-C Headset TAA
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRPAX9
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 6.00cm x 14.50cm
- EAN: 0197029428226
94,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bundled software | Poly Lens Poly Lens app (desktop) |
| Cable colour | Black |
| Cable length | 2.19 m |
| Colour name | Black |
| Compatibility | Compatible with PCs via USB Type-C cable |
| Compatible operating systems | Windows 11 Windows 10 macOS |
| Compliance certificates | CE |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons |
| Control unit type | In-line control unit |
| Country of origin | Mexico |
| Depth | 149 mm |
| Driver unit | 5.6 mm |
| Ear coupling | Supraaural |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Guarantee | G024M |
| Headset type | Monaural |
| Hearing protection technologies | SoundGuard DIGITAL |
| Height | 67 mm |
| Impedance | 32 |
| LED indicators | Yes |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Master (outer) cases per pallet | 16 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 4 pc(s) |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 35 - 21000 Hz |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Microphone type | Boom |
| Number of microphones | 1 |
| Operating keys | Mute Answer/end call Volume + Volume - |
| Package depth | 55 mm |
| Package height | 177 mm |
| Package weight | 185.78 g |
| Package width | 142 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1715 mm |
| Pallet gross weight | 149.1 kg |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 53 dB |
| Sustainability certificates | TCO |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| Volume control | Button |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 70 g |
| Width | 111 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Windows 11 |
