







HP Poly EncorePro 310 Monaural USB-A Headset TAA
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRPOAM
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 5.50cm x 14.50cm
- EAN: 0197029428240
96,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bundled software | Poly Lens Poly Lens app (desktop) |
| Colour name | Black |
| Compatibility | Compatible with PCs via USB Type-A cable or USB Type-A/C adapter |
| Compatible operating systems | Windows 11 Windows 10 macOS |
| Compliance certificates | CE |
| Country of origin | Mexico |
| Depth | 149 mm |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku 4ZB96A http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf http://h10032.www1.hp.com/ |
| Guarantee | G024M |
| Height | 67 mm |
| Master (outer) cases per pallet | 16 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 4 pc(s) |
| Package weight | 153 g |
| Package width | 142 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1715 mm |
| Pallet gross weight | 145.1 kg |
| Product colour | Black |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability compliance | Yes |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Weight | 105 g |
| Width | 111 mm |
