



















HP Poly Blackwire 3320 Stereo Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: POLY
- Κωδικός: PERPO2SLU0106
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 5.70cm x 21.00cm
- EAN: 197498429106
46,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 37,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Box contents | User guide Headset USB Type-C to USB Type-A adapter |
| Bundled software | Poly Lens |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| Colour name | Black |
| Compatibility | Compatible with PCs via USB/USB Type-C, connects to mobile devices and tablets via 3.5 mm (BW3315/BW3325) and devices that support USB Type-C |
| Compatible operating systems | Windows 11 Windows 10 macOS Android iOS |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 39.5 mm |
| Driver unit | 3.2 cm |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Guarantee | F012M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headset type | Binaural |
| Height | 199 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone type | Boom |
| Noise reduction | Yes |
| Operating keys | Volume - Volume + Mute Answer/end call |
| Other operating systems supported | Android iOS |
| Package depth | 209.8 mm |
| Package height | 54.9 mm |
| Package weight | 300 g |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1016 x 1219.2 x 1939.8 mm (40 x 48 x 76.4") |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Pallet weight (imperial) | 357 kg (787 lbs) |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quick start guide | Yes |
| Sustainability certificates | TCO |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 80 |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| USB connectivity | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 131 g |
| Width | 166 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Windows 10 |
