























Headset HyperX Cloud Stinger 2
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRJFA3
- Βάρος(kg): 0.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 22.00cm x 12.00cm
- EAN: 0196188736906
94,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Acoustic system | Closed |
| Box contents | Gaming Headset, PC extension cable, DTS Headphone:X (2 year activation code included), Quick Start Guide |
| Cable length | 2 m |
| Colour name | Black |
| Compatibility | PC |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 95 mm |
| Driver unit | 5 cm |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC true |
| Guarantee | F024M |
| Headphone frequency | 10 - 28000 Hz |
| Headphone sensitivity | 97 dB |
| Headset type | Binaural |
| Height | 195 mm |
| Impedance | 32 |
| Microphone connectivity | 3.5 mm |
| Microphone sensitivity | -40.5 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Package depth | 115 mm |
| Package height | 217 mm |
| Package weight | 622 g |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Gaming |
| UNSPSC-code | 52161514 |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | No |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 275 g |
| Width | 179 mm |
