























HEADPHONES DEFENDER ECLIPSE RGB WHITE
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: defender
- Κωδικός: PERDFNSLU0053
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.50cm x 23.00cm x 18.00cm
- EAN: 4745091890722
28,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acoustic system | Closed |
| AUX in | Yes |
| Cable length | 2.4 m |
| Connectivity technology | Wireless |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 112 dB |
| Headset type | Binaural |
| Product type | In-ear headphones |
| Quantity | 1 |
| Recommended usage | Universal |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself. Read the user manual before use. The product contains batteries which must be disposed of correctly. |
| Wearing style | Head-band |
