















Epos Impact SDW 5036 - EU/UK/AUS DECT Mono Triple-Konnektivit?
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EPOS
- Κωδικός: WLONONWCRPMUJ
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.70cm x 12.50cm x 17.60cm
- EAN: 5714708008279
404,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 326,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base station | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery recharge time | 1 h |
| Cables included | USB Phone |
| Connectivity technology | Wireless |
| Country of origin | China |
| DECT connectable | Yes |
| Ear coupling | Supraaural |
| Frequency band | 1.88 - 1.9 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Headset type | Monaural |
| Height | 170 mm |
| Microphone frequency | 100 - 11000 Hz |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 C |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quick start guide | Yes |
| Receiver included | Yes |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Safety sheet | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 60 C |
| Suitable for use in country/location | Europe United Kingdom Australia |
| Talk time | 14 h |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 100 g |
| Width | 155 mm |
| Wireless range (line of sight) | 180 m |
| Wireless range (typical building) | 55 m |
