













EPOS ADAPT 160 USB II ADAPT 160 USB II
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EPOS
- Κωδικός: PEREOSSLU0078
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 20.50cm x 6.00cm
- EAN: 5714708007166
78,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable colour | Black |
| Charging stand | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons |
| Control unit type | In-line control unit |
| Country of origin | China |
| Depth | 58 mm |
| Driver type | Dynamic |
| Ear coupling | Supraaural |
| Folding microphone | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headset type | Binaural |
| Height | 194 mm |
| Magnet type | Neodymium |
| Master (outer) case height | 407 mm |
| Master (outer) case length | 54.3 cm |
| Master (outer) case width | 460 mm |
| Microphone frequency | 100 - 8000 Hz |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Operating keys | Mute Volume + Multi-key Volume - |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 70 C |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 178 g |
| Package width | 195 mm |
| Pouch | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Quantity | 1 |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Sound pressure level (max) | 115 dB |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 C |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-A |
| USB Type-C charging port | No |
| Volume control | Button |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 136 g |
| Width | 157 mm |
