











BLOODY G580 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: A4 TECH
- Κωδικός: WLONONWCRCGG4
- Βάρος(kg): 0.66kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 22.00cm x 25.50cm
- EAN: 4711421957793
59,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 47,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Cable length | 2 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 87 mm |
| Driver unit | 5 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Ear pad material | Leather |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 105 dB |
| Headset type | Binaural |
| Height | 210 mm |
| Housing material | Metal |
| Impedance | 16 |
| Magnet type | Neodymium |
| Microphone direction type | Unidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone sensitivity | -44 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Package depth | 104 mm |
| Package height | 254 mm |
| Package type | Hanging box |
| Package width | 220 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Gaming |
| USB connectivity | Yes |
| Virtual surround | Yes |
| Virtual surround technology | Virtual 7.1 surround sound |
| Volume control | Button |
| Wearing style | Head-band |
| Width | 210 mm |
