







Beyerdynamic AVENTHO 200 Headset Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Beyerdynamic
- Κωδικός: WLONONWCRPUF2
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.80cm x 10.20cm x 6.60cm
- EAN: 4010118008467
266,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 215,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Battery recharge time | 1.5 h |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | GAVDP AVRCP SPP AAC SBC HFP AVDTP A2DP AVCTP |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Cables included | Audio (3.5mm) USB |
| Carrying case | Yes |
| Charging stand | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Driver unit | 4.5 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 15 min |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 10 - 22000 Hz |
| Headset type | Binaural |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microphone | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Number of microphones | 4 |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 C |
| Package depth | 237 mm |
| Package height | 65 mm |
| Package weight | 867 g |
| Package width | 240 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Calls/Music |
| USB connector | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 5 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 5 W |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 293 g |
| Wireless range | 15 m |
