
Νέο Προϊόν
AULA S6 Black Headphones
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AULA
- Κωδικός: PERAULSLU0002
- Βάρος(kg): 0.32kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 19.00cm x 18.50cm
- EAN: 6948391235554
44,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 35,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | No |
| Acoustic system | Closed |
| Battery life (max) | 22 h |
| Bluetooth | Yes |
| Cable colour | N/A |
| Cable length | 0 m |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Control | Buttons |
| Folding design | No |
| Guarantee | F012M |
| Microphone in | Yes |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Package contents | USB-C to 3.5 mm jack cable x 1 User manual Headphones |
| Power management | accumulator |
| Product colour | Black |
| Product type | Headphones |
| Recommended usage | Gaming |
| RGB backlighting | Not |
| USB connector | USB type C |
| Volume control | Yes |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself. Read the user manual before use. |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 170 g |
