
Νέο Προϊόν
AULA S505 Green Headphones
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AULA
- Κωδικός: PERAULSLU0001
- Βάρος(kg): 0.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.50cm x 24.00cm x 18.50cm
- EAN: 6948391235493
35,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 28,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | No |
| Acoustic system | Closed |
| Cable colour | Grey |
| Cable length | 2.1 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Control | Buttons |
| Driver diameter | 50 mm |
| Folding design | No |
| Guarantee | F012M |
| Microphone in | Yes |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Package contents | Headphones User manual |
| Product colour | White |
| Product type | Headphones |
| Recommended usage | Gaming |
| RGB backlighting | Yes |
| USB connector | USB Type-A |
| Virtual surround | Yes |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself. Read the user manual before use. |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 320 g |
