





Νέο Προϊόν






Epson EcoTank ET-2860 Inkjet A4 5760 x 1440 DPI 33 ppm Wi-Fi
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Epson
- Κωδικός: WLONONWCRPS47
- Βάρος(kg): 5.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.50cm x 17.90cm x 34.70cm
- EAN: 8715946725949
255,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 205,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Borderless printing media sizes | 10x15 |
| Bundled software | Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver) |
| Cables included | AC |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Depth | 347 mm |
| Direct printing | Yes |
| Document formats supported | |
| Duplex printing | No |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.15 kWh/week |
| Envelopes sizes | B5 DL B6 C6 |
| Faxing | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 179 mm |
| Image formats supported | BMP JPEG PICT TIFF PNG |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A5 A6 A4 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B6 B5 |
| ISO C-series sizes (C0...C9) | C6 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Market positioning | Home & office |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum print size | 210 x 297 mm |
| Maximum resolution | 5760 x 1440 DPI |
| Maximum scan resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Mobile printing technologies | Epson Remote Print Epson Connect |
| Number of print cartridges | 4 |
| Optical scanning resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Paper tray media weight | 64 - 300 g/m |
| Power consumption (copying) | 12 W |
| Power consumption (ready) | 4.5 W |
| Power consumption (sleep) | 0.7 W |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) black | 10 ppm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour | 5 ppm |
| Print technology | Inkjet |
| Printing | Colour printing |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Product colour | Black |
| Scan technology | CIS |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scanning | Colour scanning |
| Security algorithms | WPA3-SAE 128-bit WEP WPA-TKIP WPA2-PSK WPA-AES 64-bit WEP WPA2-AES WPA-PSK |
| Server operating systems supported | Windows Server 2003 R2 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2016 |
| Time to first page (black, normal) | 10 s |
| Time to first page (colour, normal) | 16 s |
| Total input capacity | 100 sheets |
| Total number of input trays | 1 |
| Total output capacity | 30 sheets |
| USB port | Yes |
| User guide | Yes |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Weight | 3.9 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Width | 375 mm |
| Windows operating systems supported | Windows Vista x64 Windows Vista Windows XP Professional Windows XP |
