













Canon PIXMA TS3350 - multifunktionspri
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Canon
- Κωδικός: WLONONWCRBWUF
- Βάρος(kg): 5.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.00cm x 20.00cm x 39.00cm
- EAN: 4549292143867
154,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 124,29€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Borderless printing | Yes |
| Borderless printing media sizes | 13x13 10x15 13x18 |
| Built-in display | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Copying | Colour copying |
| Custom media length | 127 - 676 mm |
| Custom media width | 101.6 - 215.9 mm |
| Depth | 316 mm |
| Digital sender | No |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 3.81 cm (1.5") |
| Downloadable software | Easy-PhotoPrint Editor |
| Drivers included | Yes |
| Duplex printing | No |
| Duplex printing mode | Manual |
| Ethernet LAN | No |
| Faxing | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84433100 |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| Height | 145 mm |
| Included cartridge capacity (black) | 180 pages |
| Included cartridge capacity (CMY) | 180 pages |
| Input colour depth | 16 bit |
| Input greyscale depth | 16 bit |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4 A5 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Manual | Yes |
| Maximum input capacity | 60 sheets |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum number of copies | 20 copies |
| Maximum resolution | 4800 x 1200 DPI |
| Maximum scan area | 216 x 297 mm |
| Mobile operating systems supported | Android Windows 10 Mobile iOS |
| Mobile printing technologies | Mopria Print Service Google Cloud Print PIXMA Cloud Link Apple AirPrint |
| Multi-purpose tray media types | Legal Letter |
| Number of print cartridges | 2 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 30 C |
| Optical scanning resolution | 600 x 1200 DPI |
| Output colour depth | 8 bit |
| Output greyscale depth | 8 bit |
| Paper input type | Paper tray |
| Paper tray media types | Photo paper Plain paper Envelopes |
| Photo paper sizes | 13x18 10x15 13x13 |
| Power consumption (copying) | 11 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 1.7 W |
| Power cord included | Yes |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour | 4 ipm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono | 7.7 ipm |
| Print technology | Inkjet |
| Printing | Colour printing |
| Product colour | Black |
| Replacement cartridges | PG-545, CL-546, PG-545XL, CL-546XL |
| Scan technology | CIS |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scanning | Colour scanning |
| Security algorithms | WEP WPA2-PSK WPA-PSK |
| Software CD | Yes |
| Sound pressure level (printing) | 53.5 dB |
| Total input capacity | 60 sheets |
| USB connector | USB Type-B |
| USB port | Yes |
| Weight | 3.9 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Width | 435 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Windows 8.1 Windows 10 |
