















Canon PIXMA G650 MegaTank Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Canon
- Κωδικός: WLONONWCRIACK
- Βάρος(kg): 11.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.50cm x 24.00cm x 48.00cm
- EAN: 4549292172638
470,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 379,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Built-in display | Yes |
| Copying | Colour copying |
| Country of origin | United Kingdom |
| Depth | 340 mm |
| Direct printing | Yes |
| Display | LCD |
| Duplex copying | No |
| Duplex printing | No |
| Duplex scanning | No |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.18 kWh/week |
| Ethernet LAN | No |
| Expanded Polystyrene (EPS) packaging weight | 0 g |
| Faxing | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84433100 |
| Height | 167 mm |
| ID-card copy function | Yes |
| Input colour depth | 16 bit |
| Input greyscale depth | 16 bit |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4 A6 A5 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Market positioning | Home & office |
| Maximum duty cycle | 8000 pages per month |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum number of copies | 99 copies |
| Maximum print size | 100 x 150 mm |
| Maximum resolution | 4800 x 1200 DPI |
| Metal packaging weight | 0 g |
| Mobile operating systems supported | iPadOS Android iOS |
| N-in-1 copy function | Yes |
| N-in-1 copy function (N=) | 4 2 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 35% |
| Optical scanning resolution | 600 x 1200 DPI |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Output greyscale depth | 8 bit |
| Package depth | 520.5 mm |
| Package height | 255.5 mm |
| Package volume | 64632.05 cm |
| Package width | 486 mm |
| Paper packaging weight | 2.7 kg |
| Paper tray media types | Semi-glossy paper Card stock Photo paper Glossy paper Matte paper |
| Photo paper sizes | 10x15 cm |
| Photo paper sizes (imperial) | 4x6" |
| Plastic packaging weight | 0 g |
| Power consumption (average operating) | 16 W |
| Power consumption (standby) | 0.6 W |
| Print technology | Inkjet |
| Printing | Colour printing |
| Printing colours | Black, Cyan, Grey, Magenta, Yellow |
| Product colour | Black |
| Scan technology | CIS |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scanning | Colour scanning |
| Storage temperature (T-T) | 10 - 90 C |
| Total input capacity | 100 sheets |
| Total number of input trays | 1 |
| Weight | 6.6 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 445 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8 x64 Windows 10 Education Windows 10 Home Windows 7 Starter x64 Windows 10 Enterprise Windows 7 Home Basic x64 Windows 10 Home x64 Windows 8 Windows 10 Pro x64 Windows 8 Enterprise Windows 10 Windows 10 IOT Core Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 |
| Wood packaging weight | 0 g |
