























Canon i-SENSYS MF754Cdw II Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Canon
- Κωδικός: PERCANWLK0041
- Βάρος(kg): 28.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 53.50cm x 54.00cm x 56.00cm
- EAN: 4549292250398
635,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 512,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Auto document feeder (ADF) | Yes |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 50 sheets |
| Built-in display | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| Colour display | Yes |
| Control type | Touch |
| Copier resize | 25 - 400% |
| Copying | Colour copying |
| Depth | 461 mm |
| Display | LCD |
| Duplex copying | Yes |
| Duplex functions | Scan |
| Duplex scanning | Yes |
| Envelopes sizes | C5 DL Monarch Com-10 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Fax memory | 512 pages |
| Faxing | Colour faxing |
| Greyscale levels | 256 |
| Guarantee | F024M |
| Height | 430 mm |
| ID-card copy function | Yes |
| Input colour depth | 24 bit |
| Internal memory | 1024 MB |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A6 A4 A5 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 12.0 Monte |
| Management protocols | SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) |
| Maximum copy resolution | 600 x 600 DPI |
| Maximum duty cycle | 50000 pages per month |
| Maximum input capacity | 850 sheets |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum number of copies | 999 copies |
| Maximum resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Modem speed | 33.6 Kbit/s |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity | 50 sheets |
| Non-ISO print media sizes | Executive Statement Letter |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 C |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Output colour depth | 24 bit |
| Paper tray media types | Envelopes Recycled paper Thin paper Coated paper Heavy paper Plain paper Postcard |
| Paper tray media weight | 60 - 200 g/m |
| Power consumption (max) | 1380 W |
| Power consumption (printing) | 700 W |
| Power consumption (sleep) | 1 W |
| Power consumption (standby) | 24 W |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Print technology | Laser |
| Printing | Colour printing |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Processor frequency | 1200 MHz |
| Product colour | White |
| Recommended duty cycle | 750 - 4000 pages per month |
| Scan drivers | TWAIN ICA WIA |
| Scan to | USB FTP Cloud E-mail |
| Scanner type | ADF scanner |
| Scanning | Colour scanning |
| Security algorithms | 128-bit WEP WPA-TKIP WPA2-TKIP 64-bit WEP WPA2-AES WPA-PSK WPA-AES WPA2-PSK |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 Windows Server 2022 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2016 Windows Server 2019 |
| Sound power level (printing) | 65 dB |
| Sound power level (standby) | 41 dB |
| Speed dialling | Yes |
| Time to first page (black, normal) | 7.1 s |
| Time to first page (colour, normal) | 7.1 s |
| Total input capacity | 250 sheets |
| Total number of input trays | 1 |
| Total output capacity | 150 sheets |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB port | Yes |
| Warm-up time | 14 s |
| Weight | 23.3 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 425 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 Windows 11 Windows 10 |
