
Xerox Waste Toner Catridge (20000 pages)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xerox
- Κωδικός: WLONONWCRDXND
- Βάρος(kg): 0.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.30cm x 52.30cm x 10.20cm
- EAN: 0095205752083
109,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 88,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 20000 pages |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 7500 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Guarantee | F012M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package depth | 525 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 108 x 527 x 95.2 mm (4.25 x 20.8 x 3.75") |
| Package height | 95 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 600 g |
| Package weight (imperial) | 0.59 kg (1.3 lbs) |
| Package width | 100 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Grey |
| Type | Original |
