
Xerox PHASER 6510 / WORKCENTRE 6515 Black Drum Cartridge 48,000 Pages
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xerox
- Κωδικός: WLONONWCROX90
- Βάρος(kg): 1.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.60cm x 18.50cm x 17.00cm
- EAN: 0095205832747
192,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 155,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 48000 pages |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 6510 WorkCentre 6515 |
| Country of origin | Netherlands Vietnam |
| Depth | 450 mm |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 165 mm |
| Package depth | 449.6 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 167.6 x 449.6 x 190.5 mm (6.6 x 17.7 x 7.5") |
| Package height | 190.5 mm |
| Package weight | 1.15 kg |
| Package weight (imperial) | 1.15 kg (2.54 lbs) |
| Package width | 167.6 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 1.15 kg |
| Width | 190 mm |
