



Xerox VersaLink C8000/C9000 Drum Cartridge (190,000 Pages)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xerox
- Κωδικός: WLONONWCROXA6
- Βάρος(kg): 1.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.60cm x 18.50cm x 17.00cm
- EAN: 0095205883299
352,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 283,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink C8000 Colour Printer Xerox VersaLink C8000W Colour Printer Xerox VersaLink C9000 Colour Printer |
| Country of origin | China Netherlands |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| OEM code | 101R00602 |
| Package depth | 557 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 119.9 x 557 x 162.1 mm (4.72 x 21.9 x 6.38") |
| Package height | 162.1 mm |
| Package weight | 1.12 kg |
| Package weight (imperial) | 1.12 kg (2.46 lbs) |
| Package width | 119.9 mm |
| Print technology | LED printing |
| Type | Original |
