
HP LaserJet 220V Maintenance/Fuser Kit
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRDDB4
- Βάρος(kg): 5.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 58.00cm x 24.00cm x 33.00cm
- EAN: 887111489814
595,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 480,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192018996854, 192018996861, 192018996878, 192018996885, 192018996892, 192018996908 |
| Package depth | 245 mm |
| Package height | 332 mm |
| Package weight | 5.2 kg |
| Package width | 590 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 1000 x 2334 mm |
| Pallet gross weight | 313.9 kg |
| Print technology | Laser |
| UNSPSC-code | 44103125 |
| Warnings | Avoid contact with ink. May cause skin and eye irritation. The product contains environmentally hazardous components. Dispose of in accordance with local regulations and do not dispose of in the rubbish. In the event of an ink spill, avoid inhaling vapour |
