





HP 731 DesignJet Printhead
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRDECT
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.30cm x 2.80cm x 13.20cm
- EAN: 190781037712
186,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 150,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Box contents | Printhead |
| Compatibility | HP DesignJet T1700 Printer series |
| Country of origin | Singapore |
| Depth | 143 mm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| Height | 132 mm |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 2.95 kg |
| Master (outer) cases per pallet | 80 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 C |
| Package depth | 143 mm |
| Package height | 132 mm |
| Package weight | 110 g |
| Package width | 28 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1318 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1016 x 1218.9 x 1318 mm (40 x 48 x 51.9") |
| Pallet gross weight | 255.7 kg |
| Pallet weight (imperial) | 255.7 kg (563.7 lbs) |
| Print technology | Thermal inkjet |
| Printing colours | Cyan Grey Photo black Yellow Magenta Matte black |
| Products per master (outer) case | 24 pc(s) |
| Products per pallet | 1920 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 40 C |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 200 |
| UNSPSC-code | 44103110 |
| Warnings | Avoid skin and eye contact with toner. Do not dispose of the toner cartridge in the normal household waste. Take to a hazardous waste collection point. Do not inhale toner dust. |
| Weight | 80 g |
| Width | 28 mm |
